اینگونه باش

گاهی در زندگی دلتان به قدری برای کسی تنگ می‌شود که می‌خواهید او را از رویاهایتان بیرون بیاورید و آرزوهای خود را در آغوش بگیرید.

وقتی در شادی بسته می‌شود، در دیگری باز می‌شود ولی معمولاً آن قدر به در بسته شده خیره می‌مانیم که دری که برایمان باز شده را نمی‌بینیم.

به دنبال ظواهر نرو، شاید فریب بخوری. به دنبال ثروت نرو، این هم ماندنی نیست. به دنبال کسی باش که به لبانت لبخند بنشاند، چون فقط یک لبخن...د می‌تواند شب سیاه را نورانی کند. کسی را پیدا کن که دلت را بخنداند.

.
هر چه می‌خواهی آرزو کن. هر جایی که میخواهی برو. هر آن چه که می‌خواهی باش، چون فقط یک بار زندگی می‌کنی و فقط یک شانس داری برای انجام آنچه می‌خواهی.

خوب است که آن قدر شادی داشته باشی که دوست داشتنی باشی، آن قدر ورزش کنی که نیرومند باشی، آن قدر غم داشته باشی که انسان باقی بمانی و آن قدر امید داشته باشی که شادمان باشی.

شادترین مردم لزوماً بهترین چیزها را ندارند بلکه بهترین استفاده از هر چه سر راهشان قرار می‌گیرد را می‌کنند.

.
همیشه بهترین آینده بر پایه گذشته‌ای فراموش شده بنا می‌شود. نمیتوانی در زندگی پیشرفت کنی، مگر غم‌ها و اشتباهات گذشته را رها نکنی.

.
وقتی که به دنیا آمدی، تو گریه می‌کردی و اطرافیانت لبخند به لب داشتند. آن گونه باش که در پایان زندگی تو تنها کسی باشی که لبخند بر لب داری و اطرافیانت گریه می‌کنند

Comments


 • 5 years ago

  aram

  چه خوب است که شما هستید

  با تشکر فراوان

 • 5 years ago

  majids1979

  خیلی زیبا

 • 5 years ago

  robert8867

  ممنون از اين مطلب. بسيار زيبا بود

Back to Top

Post your reply: